Rara, hoe ben ik laatst voor de eerste keer genoemd?!
Een ‘Digital Fortune Cookie!’ en dat vond ik nou zoooo’n leuke benaming, dat ik er meteen een heel blog van maak! Lotte van het Groeien Met Je Business platform introduceerde me met deze woorden als teammember van het nieuwe platform in deze Instagram-post, waarin je ook de andere members kunt zien. Ik ben superblij om er deel van uit te maken en dat is wederzijds, want Lotte schrijft verder: “Minke is blijmaker in het kwadraat, zelf ondernemer en sinds kort ‘youtube-inspirator’ voor ons platform!” *)
Ga je eens kijken op hét platform “voor ondernemers die willen SHINEN met hun business en die van hun webshop, blog of bedrijf een MEGA succes willen maken met onze tools, coaching en support? Nope, we beloven geen gouden bergen, dus helaas geen 10K binnen een maand, maar je vindt hier wél alles wat jij nodig hebt om te groeien.”
Ofwel: volop laagdrempelige tips, tools, tutorials, hacks, DIY’s, downloads, inspiratie én ondernemers die van elkaar willen leren en samen willen groeien. Veel ondernemers zijn al geïnterviewd en vertellen je over hun businesses. Je kunt hier het hele interview met mij lezen!
*) Samen met Piet ben ik sinds een poosje op YouTube het Happy Coffee Couple, heb je ons daar al gespot?! We maken vrolijke video’s voor je waarin we jou willen inspireren voor en helpen met je social media. Binnenkort komt er een serie van vijf tutorials aan waarin we je leren om zelf en vol zelfvertrouwen in beeld te komen op je socials.
Ook praten we je aan het begin van iedere nieuwe maand b(l)ij over die maand en nemen de dagen door waarop je zou kunnen aanhaken met jouw content. Je vindt de video van maart hier. En wil je de dagen op een overzichtelijk rijtje? Stuur me dan een mailtje en je krijgt ze als pdf in je mailbox!
SUPER als je je op ons kanaal wilt abonneren voor de support! Daar help je ons ECHT mee! En dan zie je deze nieuwe serie binnenkort ver-shinen bij jou!
Eén reactie
Wat leuk allemaal , Minke én Piet! Ik volg en geniet ^_~ En je interview daar heb ik natuurlijk ook gelijk even gelezen. Zó heerlijk jij! #teambruisbal